100 kapslit
500mg kapsel
1kapsel päevas.

Neemi kasutatakse traditsiooniliselt organismi puhastamiseks, on tõhus vere puhastaja – neem viib organismist välja ainevahetuse toksilised jäägid ning stimuleerib maksa tööd. Turgutab ja tugevdab immuunsussüsteemi, omastatakse ka kasvajate vastast immuunsust stimuleeriv ja antimutageenne toimet.  Neemil on tugev antiseptiline, antibakteriaalne, põletikuvastane, valuvaigistav ja palavikku alandav toime.  Neem soodustab ka seedimist, soodustab sapi eritumist, parendab kõhunäärme ja soolestiku funktsioone. Samuti saab neem jagu kroonilistest haavanditest, ülihappelisest gastriidist, haavandilisest koliidist, düsbakterioosist ning aitab iivelduse ja oksendamise korral. Gastriidi puhul soovitatakse kapsleid võtta enne sööki koos 1 spl meega ja juua peale gaseerimata mineraalvett. Madala maohappesuse korral võib neemi tarvitamisel enne sööki tekkida toidu seedimatus.
Neemil on tugev parasiitide ja ussnugiliste vastane ning efektiivne seenhaiguste vastane toime.  
Neemi kasutatakse ka kuseteede põletikuliste haiguste (tsüstiit, prostatiit) ja krooniliste urogenitaalste infektsioonide korral.
Efektiivne  artriitdi, reuma ja podagra korral.
Neem aitab võidelda viiruslike haigustega, hepatiit, düsenteeria, ülemiste ja alumiste hingamisteede põletikud, nina-, kõrva- ja kurguhaigused, sinusiit, bronhiit, kirurgilised infektsioonid, suguhaigused.
Neem aitab nahahaiguste vastu. Neemi kasutatakse vistrike, paisete, roosi, nõgestõve, ekseemi, neurodermatiidi, psoriaasi jt nahahädade korral.
 
Neem on auväärne puu oma sünnimaal Indias. Selle lehed pakuvad  inimestele pikka tervisele kasulikku loetelu. Organismi puhastamine on traditsiooniliste tervist edendavate omaduste hulgas. Neem võib pakkuda ka immuunsussüsteemi tuge. Iga kapsel tarnib 500 mg Neem Leafi pulbrit kogu ürdi tervisele kasulikuks otstarbeks.