Bagua peegel 10€

Mõõdud: Ø 12,5 cm
Materjal: puit ja klaas
Kumerus väljapoole suunatud.

Ba Gua peegel
(ba = kaheksa, gua = trigramm)
Ba Gua peetakse üheks kõrgeimaks vaimseks sümboliks. Trigramme võiks nimetada elu tööriistadeks. Harmooniline paigutus peegli ümber vastab päritolule, nirvaanale, absoluudile.
Feng Shuis kasutatakse peegleid kaitseks ja kurja tõrjumiseks. Ta tunneb end selles ära ja põgeneb, nii et negatiivsed mõjud hajuvad. Neil on ka aktiveeriv ja avardav toime ning need suudavad suunata ja tasakaalustada energiavoogu.
Täpselt nagu algus – nii on ka meie eesmärk. Traditsioonilises Hiinas kasutatakse Ba-Gua peeglit sageli eluruumide kaitsmiseks negatiivse energia eest. Kumerad ja nõgusad Ba Gua peeglid on nii tõhusad, et neid kasutatakse võimalusel ainult õues.
Bagua-sümbol on energeetiliselt tugev, aitab keskenduda oma elu- ja edustrateegiate loomisele, elluviimisele, kursist kinnipidamisele ja rohkendada edu.
Kumerad peeglid:
Energiad põrkuvad neilt tagasi, nad ei leia alust. Kumerpeegleid kasutatakse alati seal, kus tuleb peegeldada negatiivset energiat (Sha Chi). Näiteks välisuste kaitseks halva energia eest, kodu või äriruumi suunas, nii et see ei mõjutaks teid negatiivselt.
Nende peeglite kasutamisel on peamine reegel, et neid ei tohiks kunagi kasutada siseruumides.
Teine Feng Shui reegel Bagua peegli kasutamisel on see, et kasutate seda ainult siis, kui teie kodu või ettevõtte aadressi suhtes on negatiivne Feng Shui energia - Sha Chi või Si Chi. Feng Shui Bagua peegel ei ole mõeldud dekoratiivseks osaks ja seda ei tohiks kunagi sellisena kasutada.
Kui teil on olukord, kus vajate oma kodus või kontoris kaitset Sha Chi energia potentsiaalselt kahjuliku mõju eest (näiteks terav või agressiivse välimusega struktuur, mis on suunatud teie kodu või töökoha suunas), peaksite valima kasutada Bagua peeglit. Parim on küsida kogenud Feng Shui nõustajalt, kuidas peeglit kõige paremini paigutada. Traditsiooniliselt on peegel riputatud välisukse kohale või suure akna kohale negatiivsete objektide ja energiate suunas.
Välitingimustes kasutamiseks: kui võimalik, riputage peegel varjatud kohta, et kaitsta seda peegli ilmastiku eest.