Najel Magusa Mandli õli 80ml 15.50€

Bio - magusa mandli massaaži ja nahaõli.
Koostis: 100% orgaaniline magus mandliõli (Prunus amygdalus dulcis).
Mandlipuu on pärit Lähis-Idast ja Lõuna-Aasiast, kuid sellest ajast alates on seda kasvatatud paljudes teistes piirkondades, sealhulgas Lõuna-Euroopas ja soojemates osades või Ameerika Ühendriikides. Puu vili ei ole tegelikult pähkel, vaid luuvili, mis tähendab lihakat väliskesta, mille sees on kõva kest, mis sisaldab seemet.
Magusa mandliõli on väga sarnane virsiku ja aprikoosi tuumaga. See sobib kuiva naha toitmiseks ja ka erinevate muude nahaprobleemide, nagu ekseem ja dermatiit, korral. Väidetavalt on sellel ka kerged põletikuvastased omadused.
Mandliõli on populaarne professionaalne massaažiõli. See ülikerge õli aitab kätel üle naha libiseda ja omab ideaalset imendumiskiirust massaaži tegemisel. See püsib nahal piisavalt kaua, et massaaži teha, hoides naha niisutatuna ja mitte rasuselt.
Kuna mandliõli on toitev ja pehmendav õli, on see suurepärane kogu naha niisutaja. See aitab nahka toita ja see aitab teie nahal särav ja terve välja näha. Olles rikas rasvhapete, eriti oleiinhappe (Omega 9) ja loodusliku antioksüdandi E-vitamiini poolest, on rahustav magusmandliõli suurepärane valik küpse nahaga inimestele.