Kolloidhõbe + kuld spray 100ml, 10.50€

Kogus: 100ml
Nano Silver Plus Nano Gold 100ml

Koostis: 20–40 nm hõbedased nanoosakesed 100 ppm / 50 g,
10–30 nm kuldsed nanoosakesed 20 ppm / 5 g, pöördosmoosivesi, orgaaniline stabilisaator (toidus).

Kolloidhõbe on suurepärane vahend igapäevaseks naha puhastamiseks ja hooldamiseks.
Puhastava toimega ning kõrge kvaliteediga kolloidhõbe spray  pudelis.
Hõbedavesi mõjub toniseerivalt ja noorendavalt, vähendab ärritust, leevendab naha kuivust ja kestendamist. Regulaarsel kasutamisel parandab naha seisukorda ja välimust. Puhastab ja reguleerib rasu tootmist. Hoolitseb ja aitab säilitada naha loomulikku välimust. Sobib hästi kergesti ärrituva ja tundliku naha hoolduseks.
Savist, puuviljadest, marjadest, kohupiimast, pärmist ja teistest looduslikest ainetest näomaskide tegemisel soovitatakse efekti suurendamiseks lisada maski koostisele pool teelusikatäit kolloidhõbedat.
Kolloidhõbe on tundlikule nahale ohutu, ei ärrita nahka ja sobib ka delikaatsete piirkondade desinfitseerimiseks ja hoolduseks.
Kuidas kasutada: kandke ja levitage vedelik puhtale nahale, laske sellel kuivada.

Kolloidhõbedat, mis on võimeline neutraliseerima haigusi põhjustavaid patogeene, iseloomustab kollasele lähedane värvus. Hõbeda kollane värvus tuleneb sellest, et vesilahuses hõljuvad hõbeda nano osakesed neelavad tugevalt nähtavas piirkonnas elektromagnetkiirgust. Hõbedalahust läbiv valgus murdub ja muudab selle värvi ning selle värvus on kollakas. Mida suurem on osakeste kontsentratsioon ppm skaalal, seda tumedam on värv.
Sade pudeli põhjas ja seintel ning hõbejäägid põhjas ei kujuta endast toote defekti. Vastupidi, see kinnitab toote kõrget kvaliteeti.
Teisel fotol on klaasis kolloidhõbe, et juhtida tähelepanu, et juhtida tähelepanu selle iseloomulikule värvile. Ainult see värv ja selle toonid iseloomustavad ehtsat kvaliteetset kolloidhõbedat. "Nanohõbedad", mida ei iseloomusta antud värv või selle toonid, ei ole nanohõbedad, nee on seda vaid nime poolest.